» چطور یک پیتزا پپرونی خوشمزه درست کنیم - رسپی و نکات مهم

چطور یک پیتزا پپرونی خوشمزه درست کنیم - رسپی و نکات مهم

پیتزا یکی از محبوب ترین و محبوب ترین غذاها در سرتاسر جهان است و پیتزا پپرونی در لیست غذاهای مورد علاقه در رتبه بالایی قرار دارد. این غذای کلاسیک از سس گوجه فرنگی خوش طعم، پنیر پیتزا و برش های تند پپرونی روی یک پوسته ترد ترکیب می شود. در حالی که سفارش دادن یا گرفتن پیتزای از پیش آماده شده از فروشگاه آسان است، اما درست کردن پیتزا در خانه می تواند یک ماجراجویی آشپزی سرگرم کننده و رضایت بخش باشد.

در این مقاله، همه چیزهایی را که در مورد تهیه پیتزا پپرونی خانگی باید بدانید، به شما معرفی خواهیم کرد. از آماده کردن خمیر گرفته تا انتخاب رویه های مناسب تا به دست آوردن پوسته طلایی-قهوه ای کامل در فر، ما شما را گام به گام در فرآیند ایجاد یک پای خوشمزه که با هر فست فودی رقابت می کند، راهنمایی می کنیم.

مواد مورد نیاز برای پیتزا پپرونی

خمیر پیتزا

سس گوجه فرنگی

پنیر موزارلا رنده شده

فلفل دلمه ای خرد شده

دستور پخت پیتزا پپرونی

1. فر را تا جایی که توانایی آن را دارد داغ کنید.

2. خمیر پیتزا را روی سطح آردپاشی شده پهن کرده و روی سینی فر چرب شده قرار دهید.

3. سس گوجه فرنگی یا سس پایه پیتزا را به طور مساوی روی خمیر پیتزا بمالید و یک حاشیه کوچک در اطراف لبه ها باقی بگذارید.

4. پنیر موزارلای رنده شده را روی سس بپاشید.

5. پپرونی ورقه شده را روی پنیر بچینید.

6. در فر از قبل گرم شده به مدت 12-15 دقیقه یا تا زمانی که پوسته قهوه ای طلایی و ترد شود، بپزید.

7. برش بزنید و داغ سرو کنید!

نکات مهم برای تهیه یک پیتزا پپرونی عالی

بچه‌های من پیتزا را دوست دارند، بنابراین پیتزا پپرونی معمولاً یک برنده مطمئن برای شام است. اما اگر صادق باشم، به ندرت برای بچه هایم پیتزا درست می کنم. من پیتزا را برای خودم یک تقلب برای محبوب تر شدن می بینم.

بنابراین وقتی تصمیم گرفتم در خانه پیتزا درست کنم، می دانستم که باید بهتر از پیتزای بیرون باشد. پیتزای من به یک نان ترد، طعم عالی، یک سس پایه برای پیتزا و شاید حتی یک یا دو سورپرایز نیاز داشت.

بهترین خمیر برای پیتزا

اول روی خمیر نیاز نیست زیاد وقت بگذارید! اگر اولین بار است که در خانه پیتزا درست می کنید، خمیر را از فروشگاه بخرید. معمولاً می‌توانید خمیر پیتزا را در فروشگاه‌های مواد غذایی پیدا کنید. اما اگر می خواهید هم می توانید خمیر پیتزا دستساز درست کنید.

نکته دیگری برای یک نان ترد در یک پیتزا پپرونی خوشمزه

وقتی یک پیتزای واقعاً خوب را از یک پیتزا فروشی تهیه می‌کنید، اجاق‌ها داغ‌تر از آن چیزی هستند که می‌توانید از یک فر خانگی انتظار داشته باشید. اما این قانون همچنان پابرجاست که هر چه فر شما داغتر باشد، پیتزا تردتر و لذیذتر خواهد بود.

بنابراین، فر خود را قبل از قرار دادن پیتزا درون آن به اندازه ای که می تواند تحمل کند، داغ کنید.

فرم ارسال نظر